درباره ما

امروزه شبکه ها و پلتفرم های اجتماعی به سرعت در بین کاربران اینترنت رایج می گردند و معمولاً پس از گذشت مدتی، روند استفاده از آن ها کاهش می یابد و حتی برخی کلاً از بین می روند. ویژگی که وب سایت را از این روند مستثنی می سازد، اصالت وب سایت در فضای آنلاین می باشد. شما می توانید وب سایت شرکتی را ببینید که بیش از۱۰ سال قدمت دارد و هنوز هم مورد استفاده کاربران و مشتریان شرکت قرار می گیرد. طراحی وب سایت نیز به عنوان بخش مهمی از مولفه اثرگذاری آن بر روی بازدیدکنندگان، در طول زمان بارها بنا بر سلیقه کاربران و برای راحتی  بیشتر کار با وب سایت تغییر نموده است.

اعتماد وب به عنوان شرکت فعال در زمینه طراحی سایت همواره سعی می نماید با توجه به آخرین تغییرات انجام شده در صنعت و سلیقه مشتریان بهترین ایده ها را به کارفرمایان محترم خود ارائه نماید. بدیهی است در این مسیر می بایست ضمن تامین نظر و سلیقه ایشان، موارد ضروری و فنی تاثیرگذار بر سودآوری بیشتر از طریق وب سایت نیز در حین فرآیند طراحی اعمال گردد تا هم در عرصه زیبایی طرح و هم کاربردی بودن وب سایت برای کاربران به نتیجه مطلوب برسیم.

از آن جا که خدمات این عرصه بسیار متنوع و گسترده می باشد، ما در اعتماد وب نقشه راه مشتریان طراحی وب سایت را به گونه ای طراحی کرده ایم که برای برداشتن گام های قدرتمند بعدی در فضای آنلاین، هزینه کمتر و بازدهی بیشتر داشته باشند.

به عنوان مثال ما در طراحی سایت های مشتریان این نکته را لحاظ می کنیم که ممکن است بیشتر کاربران سایت از ایران باشند و ما هنوز در برخی نقاط اینترنت با کیفیت مناسب نداریم. پس باید وب سایت را تا سرحد ممکن سبک و سریع طراحی نمود تا بتوان به راحتی در اقصی نقاط کشور آن را به سرعت مورد استفاده قرار داد.

مثال دیگری که می توان مطرح کرد بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو (سئو) می باشد. بدیهی است که همه علاقه داشته باشند در نتایج موتورهای جستجو رتبه بهتری کسب کنند. بخشی از فرایند سئو به عملکرد فنی وب سایت باز می گردد. ما قبل از اینکه مشتریانمان حتی به این موضوع فکر کنند، از روز اول مبنای طراحی سایت را بهینه شده برای موتورهای جستجو قرار می دهیم تا به هیچ عنوان برای سئوی سایت خود مجبور نشوید اقدام به بازطراحی و صرف هزینه مجدد شوید.

همچنین بخشی از فعالیت اعتماد وب بهینه سازی برای موتورهای جستجو (سئو) می باشد. البته در این بخش از خدمات اگر نگوییم فقط وب سایت هایی که خودمان طراحی نموده ایم را می پذیریم، باید خدمتتان عرض کنیم وب سایت هایی را که با استاندارد فنی بالا طراحی شده باشند و از تست های معتبر فنی گذر نموده اند را خواهیم پذیرفت.

در نهایت بعد از طراحی و سئوی سایت شما ممکن است احساس کنید باید سایتتان را بیشتر به جامعه مخاطبین خود معرفی نمایید که در این بخش نیز می توانید از خدمات بازاریابی موتورهای جستجو در اعتماد وب بهره مند گردید.

شرکت اعتماد وب با شماره ثبت ۴۸۲۸۷۳ دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت و گواهی ملی ثبت در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.