تبلیغات بنری

پول اضافی برای تبلیغات بنری ممنوع

بسیاری از سایت های واسطه برای امرار معاش خود، پول دلالی از شما اخذ می کنند. البته باید بدانید که این پول جدای از هزینه های امور هماهنگی بنر شما است. خیلی از این سایت ها نیز کلاهبردار اند که نیاز است قبل از هرگونه پرداخت وجه به نماد اعتماد الکترونیک این سایت ها و مدت اعتبارشان دقت کنید.

 

 

اما آوابنر برای اینکه این طلاطم و بی اعتمادی را در بازار تبلیغات بنری تا حدودی از بین ببرد تصمیم گرفته که این پول اضافی را از شما نگیرد. تمامی هزینه های امور هماهنگی با خود آوابنر است و می توانید با خیال راحت در سایت ما به سفارش دهی و سفارش گیری بپردازید. ما با این کار سعی داریم علاوه بر اعتماد سازی، روشی نوین در بازار تبلیغات بنری ایجاد کنیم تا از طریق آن بتوانیم در کنار کار سالم، مشتریان خود را پیدا کنیم.

در نتیجه  شما می توانید با کمترین هزینه تبلیغی پر بازده سفارش دهید. علاوه بر این، تبلیغ گیرنده ها نیز این وسط سود خواهند کرد.

چگونه؟

بسیاری از سایت ها، سود واسطه گری خود را بر روی قیمت بنر سفارش گیرندگان می کشند که این موضوع باعث می شود قیمت بنر شما از چیزی که خودتان معین کرده اید فراتر برود. وقتی سفارش دهندگان قیمت بالای بنر شما را ببینند؛ احتمال بالایی دارد که از برقراری ارتباط با شما و سفارش بنرتان منصرف شوند.

پس فهمیدیم که این رویکرد آوابنر علاوه بر سفارش دهنده، به سفارش گیرنده نیز سود می رساند.

 

ارتباط سیستمی مستقیم بین سفارش دهنده و سفارش گیرنده

بسیاری از سفارش دهندگان با سایت های تبلیغات بنری این مشکل را دارند که نمی توانند با فردی که به او سفارشِ تبلیغ داده اند؛ ارتباط درستی برقرار کنند. البته این موضوع در تمام موارد به دلیل کم کاری عمدی و یا غیر عمدی سایت واسطه است. هرچقدر که شما کمتر با سفارش گیرنده ارتباط داشته باشید؛ ایجاد نوسان در هزینه ی تبلیغ راحت تر خواهد بود.

 

 

متاسفانه از طریق جستجو در گوگل می توانید موارد متعدد این چنینی مشاهده کنید. به همین دلیل آوابنر بار دیگر برای اعتماد سازی بیشتر از طریق پنل کاربری که برای سفارش دهندگان خود ایجاد کرده است این قابلیت را به شما داده تا به صورت سیستمی با سفارش گیرنده ارتباط برقرار کنید.

درواقع از طریق این سیستم شما می توانید از هرگونه فعالیتی که طرف مقابل شما در رابطه با سفارش انجام می دهد با خبر شوید. حال می خواهد سفارش گیرنده باشید و یا سفارش دهنده. از طریق پیام های سیستمی که به شما ارسال می شود می توانید از کم و کیف کار با خبر شوید.

 

ما تمام سفارش گیرندگان خود را تضمین می کنیم

از این بابت خیال شما می تواند کاملاً راحت باشد.

فعالیت تمامی سفارش گیرندگان در سایت آوابنر تحت نظر مدیران سایت است. و اگر کوچکترین خطا و یا تخلفی از سفارش گیرنده سر بزند به سرعت به آن رسیدگی می شود.

پس از بررسی های ما اگر تخلف محرز شود؛ این امکان برای شما وجود دارد که تمام پول خود را پس بگیرید. از این طریق ما سعی می کنیم این باور را در شما بوجود بیاوریم که آوابنر با دیگر سایت های تبلیغات کلیکی فرق دارد و شما می توانید به ما اعتماد کامل داشته باشید.

 

 

به صورت آنلاین آمار سفارش خود را ببینید

یکی دیگر از امکاناتی که پنل کاربری آوابنر در اختیار شما قرار می دهد؛ استفاده از بخش آماری است. در این بخش شما می توانید میزان موفقیت سفارش خود را مشاهده کنید. این موضوع به شما کمک می کند تا با توجه به موضوع کسب و کارتان بتوانید بهترین سایت را برای سفارش بنر خود انتخاب کنید.

 

 

از طریق این بخش آماری شما قادر خواهید بود که تعداد بازدید و تعداد کلیکی که بر روی بنر شما انجام شده است را مشاهده کنید. این آمار را می توانید به صور روزانه، هفتگی و یا ماهانه بررسی کنید.

لازم به ذکر است کدهایی که جهت نوشتن این بخش استفاده شده اند؛ هرگونه خطا در آمار را از بین برده است و شما می توانید اعداد و ارقامی بدون خطا مشاهده کنید. همچنین توجه داشته باشید که این آمار به صورت لحظه ای به روز رسانی می شوند و این امکان را دارید که در هر لحظه از بازدهی سفارش خود باخبر شوید.

 

بدون معطلی سفارش بگیرید

بسیاری از سایت ها برای ثبت نهایی سفارش، فیلتر های متعددی قرار داده اند که تعداد زیادی از آن ها اصلاً لازم نیستند. این فیلتر ها چیزی جز طولانی کردن بازه ی زمانی بین سفارش دادن و ثبت آن ندارند. اما در آوابنر شما می توانید بدون این فیلترهای اضافی سفارش خود را ثبت کنید.

 

 

باید بگوییم که آوابنر به هیچ وجه فیلتر های امنیتی خود را کاهش نداده است و تمامی بنر ها چه از لحاظ بصری و چه از لحاظ محتوایی بررسی می شوند تا مشکلی برای سفارش گیرنده به وجود نیاید. در نتیجه برای ثبت سفارش بنر، تنها به تایید کارشناس سایت آوابنر و تایید سفارش گیرنده نیاز است. پس از این تاییدیه ها سفارش ثبت می شود و این ثبت سفارش طی یک پیام به تبلیغ دهنده اطلاع داده خواهد شد.

 

چرا آوابنر را انتخاب کنیم؟

همه ی ما قبل از اینکه در سایتی پول پرداخت کنیم این سوال به طور پیش فرض در ذهن ما به وجود می آید که چرا در این سایت پول پرداخت می کنیم. البته در اکثر اوقات برای این سوال یک جواب قانع کننده وجود دارد. اما برای اینکه در مورد آوابنر بهتر بتوانید این سوال ذهنتان را پاسخ دهید؛ می خواهیم به شما کمک کنیم.

 

 

با کمی جستجو در اینترنت و دیدن چند سایت که فعالیتی مشابه به آوابنر دارند. می توانید دریابید که مشتریان ناراضی در بخش نظرات این سایت ها بسیار زیاد هستند. بخش اعظم این نارضایتی ها به ضعف سیستمی این سایت ها بر می گردد که ما برای از بین بردن این مشکل در آوابنر، روزها و ساعت ها وقت صرف کدنویسی سایت کرده ایم. نتیجه ی این کار، سیستمی شده است که شما از طریق آن می توانید بدون کوچکترین مشکل، مشغول سفارش دهی و یا سفارش گیری شوید.

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*