آخرین وضعیت برداشت توکن های پری سرچ

بسیاری از کاربران گرامی اعتماد وب که قبلاً مقاله آشنایی با پری سرچ را خوانده اند، در هفته های اخیر سوالاتی در خصوص نحوه برداشت توکن ها در کامنت های همان نوشته مطرح نمودند که در اینجا قصد داریم به آن ها بپردازیم.

در ابتدا از بسیاری از عزیزان که پرسیده بودند” آیا بالاخره پری سرچ توکنی واریز می کند یا نه”، بابت تاخیر در انتشار این نوشته عذرخواهی می کنیم. چنان چه با پری سرچ آشنایی داشته باشید مطلع هستید که باید مقدار توکن شما به عدد ۱۰۰۰ توکن برسد تا بتوانید درخواست واریز از پری سرچ داشته باشید و حالا که حساب ما به این مقدار رسیده است با توضیحات زیر در خدمت شما هستیم.

قبل از هر چیز ابتدا باید برخی مفاهیم ارزهای دیجیتال و نکات مهم را که در ویدیو آموزشی هم متذکر شده بودیم را مجدداً با هم مرور کنیم.

۱- ارزهای دیجیتال دارایی های پر ریسکی هستند که قیمت آن ها به شدت در نوسان است. این موضوع روی درآمد شما بسیار اثر گذار است. کماینکه قیمت توکن پری در این روزها از ۵ سنت هم کمتر شده است و این موضوعی است که باز هم دستخوش نوسان خواهد گردید. طبیعتاً دیر واریز کردن یا زودتر واریز کردن توکن ها از سوی پری سرچ روی سرمایه آن ها نیز اثر گذار است. به نظر می رسد با توجه به افت ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در هفته های اخیر، پری سرچ بی میل به دیر تر واریز کردن توکن ها نباشد. چرا که با واریز توکن ها و بالطبع فروش آن ها توسط کابران ارزش مارکت آن ها به شدت افت خواهد کرد و قیمت آن ها نیز پایین تر خواهد آمد که هم به ضرر کاربر و هم به ضرر شرکت پری سرچ است.

۲- کسانی که دوره آموزش ارزهای دیجیتال از نگارنده این مقاله را مشاهده کرده اند به خوبی با هشدارهایی که در خصوص کلاهبرداری های موجود در بازار ارزهای دیجیتال اتفاق افتاده است، آشنایی دارند. در همین ویدیو آموزشی آشنایی و کار با پری سرچ هم نکته هایی گفته شد. به هر حال پری سرچ یک شرکت است. ما برای استفاده از پری سرچ به قول ها و وعده های آن ها اعتماد کردیم. نشانه های از اعتماد هم در کار آن ها در آموزش گفتیم که همانطور که مشاهده فرمودید پری سرچ یکبار توکن های پیش خرید شده را طبق وعده قبلی به کیف پول ما واریز کرد. ضمن این که بر عکس خیلی از پروژه های کلاهبرداری هیچگونه درخواست وجه نقدی از کاربران نداشته و ندارند هر چند نگارنده این سطور بر این باور است که “زمان” دارایی بسیار با ارزش تری است که کاربران در این کار صرف کرده اند.

۳- در اعتماد وب کار ما طراحی وب سایت و سیستم های آنلاین است. دلیل معرفی پری سرچ ارتباط این موضوع با موضوع فعالیت شرکت اعتماد وب بود وگرنه روزانه ده ها ایردراپ (توزیع رایگان ارز دیجیتال) در دنیا وجود دارد که معرفی آن ها حتی نفع مالی هم ممکن است داشته باشد، اما با سیاست و استراتژی تولید و انتشارمحتوای اعتماد وب همخوانی ندارند.

۴- در نهایت ما هم به مانند کاربران محترم وقت خود را تا رسیدن به توکن ۱۰۰۰ برای پری سرچ گذاشتیم و چنان چه توکنی دریافت بشود یا نشود وضعیتی شبیه کاربران گرامی خواهیم داشت.

بالاخره توکنی از پری سرچ واریز می شود؟

اگر شما به عدد ۱۰۰۰ توکن رسیدید لازم است تا به آدرس support@presearch.io یک ایمیل بزنید. عنوان ایمیل می تواند Withdraw my 1000 PRE tokens یا مضمونی شبیه به این باشد. در متن ایمیل هم می توانید بنویسید I wish to withdraw my PRE tokens from my Presearch reward account. احتمالاً پس از دقایقی یک ایمیل خودکار دریافت خواهید کرد که به شما خواهد گفت که ایمیل شما را دریافت کرده اند و به شما پاسخ خواهند داد.

پس از چند روز معمولاً ایمیل شما بررسی شده و پاسخ شما را خواهند داد. پاسخی که برای ما ارسال کردند را در تصویر زیر مشاهده می فرمایید:

 

در متن ایمیل پاسخ داده اند که بررسی اجمالی انجام شده و شما در لیست دریافت کنندگان توکن هستید. فرایند دستی انجام می شود و این ممکن است حدود یک ماه طول زمان ببرد و منتظر دریافت پاسخ از سوی ما باشید.

تا اینجای کار اتفاقاتی بود که برای اکانت ما افتاده است. از این به بعدش را در وب جستجو کردیم و دیدیم که کسانی موفق به دریافت توکن های خود شده اند و فیلم آن را هم منتشر کرده اند که نمونه ای را با کلیک روی لینک زیر می توانید مشاهده بفرمایید (لینک از یوتیوب است و باید با ف.ی.ل.ت.رش.ک.ن باز کنید )

کلیپ واریز توکن های پری سرچ 

در کلیپ بالا می بینید که مرحله بعد از ارسال ایمیل اولیه (تصویر فوق) ، دریافت ایمیل دیگری از پری سرچ می باشد. همان ایمیلی که گفتند ممکن است ارسالش بیش از یک ماه هم طول بکشد. احتمالا با چنین عنوانی : Congratulation your Presearch token are unlocked

همان گونه که قبلاً هم گفتیم به نظر می رسد استراتژی واریز توکن های پری سرچ این گونه باشد که در مقاطع زمانی مختلف واریزها را انجام می دهند تا بازار آن ها دچار نوسان و افت شدید نگردد.

این ها همه اطلاعات فعلی ما از پروژه پری سرچ می باشند. طبیعتاً چنان چه هر برداشتی انجام دهیم یا به طور قطع مطمئن شویم که واریزی در کار نخواهد بود آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

بخاطر داشته باشیم ارزهای دیجیتال در مراحل ابتدایی رشد خود هستند و اگر با آن ها سر و کار داریم ضمن پذیرش ریسک بالای آن ها، باید صبر بیشتری داشته باشیم.

خواندن این مقالات نیز به شما پیشنهاد می شود.

پِری سرچ (Presearch) ماهانه ۳۵۰ هزار تومان برای جستجو به شما می پردازد

پیش نوشت:
۱- مبلغ فوق بر مبنای قیمت روز محاسبه گردیده است. پرداخت با ارز دیجیتال و بر مبنای دلار صورت می پذیرد و نوسانات قیمت روی درآمد شما اثر گذار است. (در هنگام نوشتن این مطلب قیمت ارز دیجیتال پری

14 / می / 2018
35 دیدگاه

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*