نمونه کارها

بازرگانی تاتسن

بازرگانی تاتسن

شرکت تاتسین یک کمپانی تجاری ، خدماتی است که در آن تأمین درخواستهای مشتری بر اساس سفارشات وی انجام می گیرد.

تولید خوراک دام و طیور و آبزیان

نوید دانه ایرانیان

نوید دانه ایرانیان با دارا بودن ۶ خط تولید همزمان ، به عنوان یکی از بزرگترین و مدرن ترین تولید کننده خوراک دام ، طیور و آبزیان در کشور می باشد.

موسسه آموزشی سخن آشنا

آموزشگاه زبان های خارجی سخن آشنا با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از سال ۸۱ فعالیت خود را در محیطی آکادمیک آغاز نموده و همواره از مدرسین مجرب و متخصص بهره مند بوده است.

شرکت کیا تدبیر عمران

شرکت کیا تدبیر بنیان با استفاده از جمعی از مهنـدسین و متخصصین فنی در زمینه مدیریت و اجرای پروژه های ساختمانی و عمرانی، آماده ارایه بهترین خدمات فنی، اجرایی و مدیریت پروژه می باشد.

اعتماد ادمین

اعتماد ادمین وب سایتی است که به ارائه خدمات تولید محتوا و همچنین مدیریت محتوا برای کسب و کارها می پردازد. در این وب سایت می توانید شرح خدمات متنوع اعتماد ادمین و هزینه های تولید و مدیریت محتوا در آن ر

انجمن رمان ۵۱

وب سایتی تحیلی و خبری در زمینه رمان های منتشر شده فارسی و غیر فارسی.در واقع این وب سایت انجمنی ست متشکل از پنجاه و یک نویسنده که نقدها و نظرات خود را در زمینه رمان به اشتراک می گذارند.

صنایع سیم لاکی کاشان

شرکت صنایع سیم لاکی کاشان با پانزده سال سابقه تولید کننده انواع سیم لاکی مسی و آلومینیومی در سایز های مختلف که مورد نیاز صنایع کشور می باشد مشغول به فعالیت بوده.

آن وب گالری

” آن وب گالری ” پایگاهی ست جهت نمایش آثار هنرمندان نقاشی کشور به صورت آنلاین.هنرمندان می توانند از طریق این وب سایت اثار خود را با مخاطبانشان به اشتراک بگدارند