فرصت واقعی کسب از ۲۵ تا ۷۰۰۰ دلار فقط با چند کلیک (مرداد ۹۷)

توجه : طبق اعلام رسمی وب سایت پروژه، به علت حمله شدید هکرها برای ساخت حساب جعلی و دریافت ارزها، یک روز زودتر از برنامه زمان بندی شده این برنامه پایان یافت و در حال حاضر دیگر امکان ثبت نام وجود ندارد.

پیش نوشت :پس از این که مقاله ای با عنوان “موتورجستجویی که ماهانه به شما ۳۵۰ هزار تومان می پردازد” در این وب سایت منتشر کردیم، برخی کاربران گرامی درخواست داشتند که با توجه به افزایش شدید نرخ دلار، چنین پروژه هایی که می توانند درآمد دلاری برای کاربران داخل کشورمان داشته باشد بیشتر معرفی شوند. در این نوشته پروژه ای را معرفی می کنیم که در عرض ۴ روز تاکنون بیش از ۸۰۰ هزار نفر از ۱۴۸ کشور دنیا در آن مشارکت نموده اند.

لذا این مقاله آموزشی در همین راستا توسط آقای محمدجواد مقومی کارشناس ارزهای دیجیتال در کشور برای شما خوانندگان گرامی اعتماد وب تهیه گردیده است. برای تحقیق بیشتر درباره نویسنده مقاله، میتوانید دوره آموزشی ایشان و نظرات کاربران گرامی را در اینجا مشاهده بفرمایید. همچنین اگر بار اول است که به وب سایت اعتماد وب سر می زنید باید خدمت شما عرض کنیم که ما شرکتی فعال در حوزه وب در کشور هستیم که همانطور که در وب سایت می توانید مشاهده فرمایید در طی سالیان فعالیتمان نماد اعتماد الکترونیکی را از وزارت صنعت معدن و تجارت و نشات ملی رسانه های دیجیتال را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اخذ نموده ایم.

در فیلم آموزشی زیر چگونگی کل فرایند ثبت نام و کسب درامد را به دقت توضیح داده ایم. لذا ابتدا شما می بایست روی لینک ثبت نام زیر کلیک بفرمایید تا وارد سایت شوید و سپس مراحل ثبت نام را طبق آموزش ویدیویی دنبال بفرمایید.

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید

نکته مهم : فقط تا ساعت ۰۵:۳۰  صبح روز یکشنبه ۷ مرداد ماه ۹۷ برای ثبت نام فرصت دارید.

برای یادگیری کامل فرایند که بسیار ساده نیز می باشد ویدیوی آموزشی زیر را مشاهده بفرمایید و هرگونه سوال و یا نظری در این خصوص را می توانید از طریق تلگرام با آی دی coinamoz@ درمیان بگذارید.

 

فرصت واقعی کسب از ۲۵ تا ۷۰۰۰ دلار فقط با چند کلیک (مرداد ۹۷)
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*